O mne


Jana Kondrcová


Som mama a manželka, ktorej záleží na zdraví celej rodiny. O výživu som sa začala zaujímať pred niekoľkými rokmi, po diagnostikovaní celiakie a kvôli opakujúcim sa zdravotným problémom mojich najbližších. Práve tieto problémy a ich vyriešenie úpravou stravovania, mi pomohli pochopiť vplyv potravín na zdravie. Nakoľko je dnes veľmi veľa rozporuplných informácií dostupných na internete, rozhodla som sa svoje vedomosti upresniť a podložiť štúdiom.

V oblasti výživy sa vzdelávam vysokoškolským štúdiom na SPU Nitra, fakulta Agrobiológie a potravinových zdrojov v odbore Výživa ľudí. Predtým som absolvovala kurz Poradca pre výživu, počas ktorého som sa prihlásila na VŠ, nakoľko mi informácie nepostačovali a túžila som ísť do hĺbky vplyvu výživy a pochopenie metabolických procesov v organizme.


Pre váš lepší život!
Nech potrava je vašim liekom a liek vašou medicínou.

Hippokrates

Založením spoločnosti VJK (výživa Jana Kondrcová) by som chcela pomáhať ľuďom, ktorí síce majú vedomosti o zdravšej forme stravovania, ale nedokážu svoje vedomosti upratať a preniesť do denného života. Pomôžem vám analyzovať vaše chyby v stravovaní, spolu budeme zisťovať, kde robíte chybu, alebo čo nesprávne kombinujete.

Navrhnem vám individuálny výživový plán, ktorý vás naučí stravovať sa vyvážene, správne kombinovať makroživiny a mikroživiny, nehladovať, nepriberať, upraviť tráviace problémy (nafukovanie, zápchu) a chrániť sa pred civilizačnými chorobami, v ktorých sme žiaľ s naším spôsobom stravovania na poprednom mieste v celosvetovom rebríčku. Na špeciálnom prístroji zmeriame hodnoty vášho viscerálneho (nebezpečného vnútrobrušného tuku), podiel svalovej hmoty, hmotnosť kostí, bazálnu metabolickú spotrebu, metabolický vek a celkovú fyzickú kondíciu.

Budeme v kontakte (osobne alebo telefonicky), pokiaľ sa zdravé vyvážené stravovanie nestane pre vás úplnou samozrejmosťou.

S poradenstvom o zdravej výžive mám viac ako 7 ročné skúsenosti

Ponúkam prednášky a konzultácie, kde si vysvetlíme základy zdravého stravovania, vedúce
k pevnému zdraviu, vitalite, zmierneniu intolerancií a alergií na potraviny, naučíme sa ako rozoznať vhodné potraviny a čomu sa vyhnúť v stravovaní, aby sme vedeli predchádzať civilizačným chorobám, udržali si pevné zdravie a pekné zdravé telo.

Pokiaľ dúfate, že vám ponúknem spôsob, alebo navrhnem diétu alebo tabletky, po ktorých za pár dní zázračne stratíte množstvo kilogramov (aby ste ich o pár mesiacov mali dvojnásobne naspäť a trvalo poškodili metabolizmus), nie ste tu žiaľ správne.

V opačnom prípade, si prosím pozrite moju ponuku služieb a ak vás zaujala, vidíme sa na prednáške alebo osobnej diskrétnej konzultácii v kancelárii, v príjemnom prostredí novej modernej budovy Floreát.

Teším sa na vás!

Jana
Osvedčenie - praktické zručnosti
Osvedčenie - poradca pre výživu
Planeat
Planeat
Planeat