O mne


Jana Kondrcová


Som mama a manželka, ktorej záleží na zdraví celej rodiny. O výživu som sa začala zaujímať pred niekoľkými rokmi, po diagnostikovaní celiakie a kvôli opakujúcim sa zdravotným problémom mojich najbližších. Práve tieto problémy a ich vyriešenie úpravou stravovania, mi pomohli pochopiť vplyv potravín na zdravie. Nakoľko je dnes veľmi veľa rozporuplných informácií dostupných na internete, rozhodla som sa svoje vedomosti upresniť a podložiť štúdiom.

V oblasti výživy sa vzdelávam vysokoškolským štúdiom na SPU Nitra, fakulta Agrobiológie a potravinových zdrojov v odbore Výživa ľudí. Predtým som absolvovala kurz Poradca pre výživu, počas ktorého som sa prihlásila na VŠ, nakoľko mi informácie nepostačovali a túžila som ísť do hĺbky vplyvu výživy a pochopenie metabolických procesov v organizme.

Momentálne spolupracujem s gastroenterologickou ambulanciou uznávaného odborníka doc.MUDr. Ladislava Kuželu PhD, MPH, kde pod jeho odborným dohľadom naberám ešte viac informácií a skúseností pri riešení a zmiernení rôznych zdravotných problémov niekedy vyžadujúcich špeciálny stravovací či diétny režim. Je to ambulancia, kde na prvom mieste je vždy pacient…


Pre váš lepší život!
Nech potrava je vašim liekom a liek vašou medicínou.

Hippokrates

Založením spoločnosti VJK (výživa Jana Kondrcová) by som chcela pomáhať ľuďom, ktorí síce majú vedomosti o zdravšej forme stravovania, ale nedokážu svoje vedomosti upratať a preniesť do denného života. Pomôžem vám analyzovať vaše chyby v stravovaní, spolu budeme zisťovať, kde robíte chybu, alebo čo nesprávne kombinujete.

Vysvetlím vám všetko ohľadom zdravého stravovania, metabolických aj psychologických princípov výživy. Ak to bude nutné navrhnem vám nutričný plán, ktorý vás naučí správne kombinovať makro a mikroživiny, stravovať sa vyvážene, nehladovať, nepriberať. V prípade potreby môžeme spolu upraviť a mať pod kontrolou rôzne intolerancie, alergie a tráviace problémy, ktoré niekedy vyžadujú aj ozdravný diétny režim. Ak pochopíme silu výživy budeme sa chrániť pred civilzačnými chorobami, v ktorých sme žiaľ s naším spôsobom stravovania na poprednom mieste v celosvetovom rebríčku. Na špeciálnom prístroji zmeriame hodnoty vášho viscerálneho (nebezpečného vnútrobrušného tuku), podiel svalovej hmoty, hmotnosť kostí, bazálnu metabolickú spotrebu, metabolický vek a celkovú fyzickú kondíciu.

Budeme v kontakte (osobne alebo telefonicky), pokiaľ sa zdravé vyvážené stravovanie nestane pre vás úplnou samozrejmosťou.

S poradenstvom o zdravej výžive mám viac ako 7 ročné skúsenosti

Ponúkam prednášky a konzultácie, kde si vysvetlíme základy zdravého stravovania, vedúce
k pevnému zdraviu, vitalite, zmierneniu intolerancií a alergií na potraviny, naučíme sa ako rozoznať vhodné potraviny a čomu sa vyhnúť v stravovaní, aby sme vedeli predchádzať civilizačným chorobám, udržali si pevné zdravie a pekné zdravé telo.

Pokiaľ dúfate, že vám ponúknem spôsob, alebo navrhnem diétu alebo tabletky, po ktorých za pár dní zázračne stratíte množstvo kilogramov (aby ste ich o pár mesiacov mali dvojnásobne naspäť a trvalo poškodili metabolizmus), nie ste tu žiaľ správne.

V opačnom prípade, si prosím pozrite moju ponuku služieb a ak vás zaujala, vidíme sa na prednáške alebo osobnej diskrétnej konzultácii v kancelárii, v príjemnom prostredí novej modernej budovy Floreát.

Teším sa na vás!

Jana